Parteneri

                                                        PARTENERI PUBLICI 2016
Nr. crt. Nume, prenume Funcţie Organismul reprezentat  Nr. și dată HCL de participare la elaborare și implementare SDL 2014-2020
1 Meteşan Simion primar Comuna Balşa 18/2015
2 Alba Florin primar Comuna Băcia 76/2015
3 Bîc Emil Moise primar Comuna Beriu 38/2015
4 Cacuci Tiberiu primar Comuna Boşorod 22/2015
5 Adel Stef primar Comuna Brănişca 26/2015
6 Bartha Gabriel primar Comuna Burjuc 12/2015
7 Cărăguț Vasile primar Oraș Geoagiu 44/2015
8 Nan Silviu primar Comuna Gurasada 16/2015
9 Albu Weber Lucian primar Comuna Hărău 23/2015
10 Omotă Gabriel Marius primar Comuna Ilia 19/2015
11 Botescu Adinel primar Comuna Mărtineşti 19/2015
12 Inășescu Marian Vasile primar Comuna Orăştioara de Sus 35/2015
13 Onescu Irina primar Comuna Petriş 22/2015
14 Roman Octavian Gheorghe primar Comuna Rapoltu Mare 26/2015
15 Irimie Mihai Gabriel  primar Comuna Şoimuş 44/2015
16 Bocșeri Remi primar Comuna Turdaş 35/2015
17 Bureană Radu Emil primar Comuna Vorţa 30/2015
18 Nistor Sorin Ionel primar Comuna Zam 12/2015

 

                                                    PARTENERI PRIVAȚI 2016
Nr. crt. Comuna/oraș Sat Societatea Nume, prenume reprezentant
1 Balşa Ardeu S.C. Optima Company 2003 SRL  Boldor Ioan
2 Băcia Băcia I.I. Hălălai Marius Hălălai Marius
3 Beriu Beriu S.C. Agroberianul SRL Mariș Romulus
4 Beriu Orăștioara de Jos S.C. Farmacia OROS MV SRL Oros Maria
5 Beriu Orăștioara de Jos Multiserv Animalia SRL Oros Daniela Claudia
6 Beriu Beriu S.C. Dacaro Gold SRL Popa Gheorghe Gabriel
7 Boșorod Boșorod I.I. Crintoae Ionel Crintoae Ionel
8 Boșorod Boșorod I.I. Bîrceanu Liviu Daniel Bîrceanu Liviu Daniel
9 Boșorod Boșorod I.I. Stoicoiu -Popovici Elena Valeria Stoicoiu -Popovici Elena Valeria
10 Brănişca Rovina S.C. Toia Duo SRL Iancu Cosmin Ioan
11 Brănişca Brănişca Popescu Eugen Ioan I.I.  Popescu Eugen Ioan
12 Brănișca Boz Garden Trust Proiect SRL Lazăr Danil
13 Geoagiu Geoagiu P.F.A. Popa Pamfil Viorel Popa Pamfil Viorel
14 Geoagiu Aurel Vlaicu S.C. Art Wood Company SRL Cecchim Danilo
15 Geoagiu Bozeș Vartolomei Adrian PFA Vartolomei Adrian 
16 Geoagiu Geoagiu PFA Vasile Cristian Constantin Vasile Cristian Constantin
17 Hărău Bârsău S.C. Doncea DEPO SRL Doncea Cosmin
18 Hărău Banpotoc S.C. Profy Style SRL Popa Marcel Mihai
19 Hărău Hărău Casa9Prod SRL Locotă Valentin
20 Hărău Hărău S.C. MAIULACT SRL Gridan Viorel Ioan
21 Hărău Chimindia PFA Jeleriu Ioan Marius Jeleriu Ioan Marius
22 Hărău Bârsău S.C. Lactodal Mixt SRL Dălie Rodica Livia
23 Hărău Banpotoc S.C. Niros Ulen SRL Olaru Ion
24 Hărău Hărău Fanea Alexandra Daniela PFA Fanea Alexandra Daniela
25 Hărău Bârsău Hăncilă Alin Mihai PFA Hăncilă Alin Mihai
26 Hărău Bârsău Țurcanu Constantin Daniel I.I.  Țurcanu Constantin Daniel
27 Hărău Bârsău Florea Daniel Apicultor PFA Florea Daniel Apicultor 
28 Hărău Bârsău Sicoe Vasile Marius I.I. Sicoe Vasile Marius 
29 Hărău Banpotoc Ocolișan Alexandru I.I.  Ocolișan Alexandru 
30 Hărău Banpotoc Villa Vinci SRL Morar Ramona
31 Hărău Chimindia S.C. Castelul lupilor SRL Ignat Olariu Adriana
32 Hărău Hărău Danis Com Ex Prod SRL Șovăială Sergiu Daniel
33 Hărău Hărău Oancea Eronim Sergiu I.I. Oancea Eronim Sergiu
34 Hărău Hărău Gașpar Mircea Claudiu I.I. Gașpar Mircea Claudiu
35 Hărău Hărău S.C. AIM SERVIMEX SRL Ghenea Mihăiță
36 Ilia Ilia Doi Ursuleți SRL Andrica Ionică
37 Ilia Ilia Erhan Import Export SRL Karadeniz Yakup
38 Ilia Ilia Hanta Andrei Petrișor PFA Hanta Andrei Petrițor
39 Ilia Ilia S.C. Catona Company SRL Catona Milieva Iuditha
40 Mărtineşti Mărtineşti Lozneanu Marius Ovidiu PFA Lozneanu Marius Ovidiu
41 Orăştioara de Sus Bucium S.C. Tescuforest SRL Tescu Iacob și Iuliana Otilia
42 Orăştioara de Sus Ocolişul Mic Stoicoiu Ovidiu Tiberiu I.I. Stoicoiu Ovidiu Tiberiu
43 Petriş Corbeşti  Petrean Emil Vasile PFA Petrean Emil Vasile
44 Petriş Ilteu Goian Viorica I.I. Goian Viorica
45 Petriş Ilteu Drăgănescu Cristina Corina ”Iltserv” I.I.  Drăgănescu Cristina Corina
46 Rapoltu Mare Rapoltu Mare S.C. Romaust SRL Popa Luminița Tițiana
47 Rapoltu Mare Rapoltu Mare I.I. Ianc Nelu Ianc Nelu
48 Rapoltu Mare Rapoltu Mare Blaga Alice Florina I.I.  Blaga Alice Florina 
49 Şoimuş Sulighete S.C. Transmarf 2006 SRL Vasiu Petru
50 Şoimuş Bălata I.I. Iovan Cosmin Iovan Cosmin
51 Şoimuş Boholt Poienar Sergiu Constantin I.I.  Poienar Sergiu Constantin
52 Şoimuş Şoimuş Mariș Vanesa Diana I.I. Mariș Vanesa Diana
53 Vorța Visca Tămaș Dorin PFA Tămaș Dorin 
54 Vorța Visca Blăgăilă Dorin Norocel PFA Blăgăilă Dorin Norocel
55 Zam Zam I.F. Bedea Nicoară Leonida Bedea Nicoară Leonida
56 Zam Zam Șarpe Constantin PFA Șarpe Constantin
57 Zam Zam S.C. Rural Perfect Trust SRL Anghelescu Aurelian
58 Zam Zam S.C. Impact Forest SRL Păcurar Mirel Ion
59 Zam Zam S.C. Farkim Business SRL Fărău Ioachim Daniel

 

                                                      SOCIETATE CIVILĂ 2016
Nr. crt. Comuna Sat Organismul reprezentat Nume, prenume
1 Băcia Băcia Asociaţia crescătorilor de animale şi păsări "Bălţata românească" Muntean Răducu Sorin
2 Beriu Căstău Asociația crescătorilor de ovine și caprine „ Căstăiana” Măniuț Irina
3 Boşorod Boşorod Asociaţia Composesorală Boşorod Dăncescu Nicolaie
4 Boşorod Boşorod Asociația Crescătorilor de animale Boșorod Gruescu Emil
5 Brănişca Brănişca Asociaţia Composesorală Măgulici Târnăvița Popa Mihai
6 Orăştioara de Sus Orăştioara de Sus Composesoratul "Făget" Demian Petru
7 Petriş Roşia Nouă Composesoratul de pădure şi păşune Roşia Nouă Farcaş Ioan Felician
8 Petriş Obârșia Composesoratul de pădure şi păşune Obârșia Florea Dragomir
9 Petriş Petriş Composesoratul de pădure şi păşune Petriş Martin Ștefan Victor
10 Petriş Corbeşti Composesoratul de pădure şi păşune Corbeşti Han Ioan Vasile
11 Petriş Petriş Asociația Apicultorilor Bulzu Zenovie Victor
12 Petriş Corbești Asociația Zarand Radu Moț
13 Rapoltu Mare Bobâlna Asociaţia Partida Romilor Pro-Europa Mangu Teodor
14 Şoimuş Şoimuş Societatea Agricolă Unirea Turc Dorin
15 Şoimuş Şoimuş Asociația femeilor din comuna Șoimuș Luca Ana Violeta

 

                                                          MEMBRII FONDATORI 2016
Nr. crt. Nume, prenume Domeniu de activitate Funcţie în asociație
1 Macra Iuliana jurist membru
2 Marcu Adriana Bianca economist membru
2 Igna Maria Angela economist membru
Pentru informatii despre alte Programe desfasurate sub egida Uniunii Europene in Romania, cat si pentru informatii detaliate privind procesul de aderare al Romaniei la Uniunea Europeana, puteti sa vizitati pagina de Internet a Reprezentantei Comisiei Europene in Romania.
Continutul acestui material nu reprezinta in mod obligatoriu pozitia oficiala a Uniunii Europene sau a Guvernului Romaniei. Intreaga resonsabilitate referitoare la corectitudinea si coerenta acestor informatii apartine persoanelor care au initiat pagina web.
Toate informatiile, privind Programele PNDR si SAPARD, furnizate in aceasta pagina sunt distribuite GRATUIT si nu sunt destinate comercializarii.